fbpx
Volfra Taxi

INFORMACJE I POLITYKA PRYWATNOŚCI

     

POLITYKA PRYWATNOŚCI INTERNETOWEJ STRONY

FIRMY VOLFRA TAXI

Drodzy Państwo,

W związku z wejściem w życie 25 maja 2018 roku, ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO), chcemy przekazać Państwu kilka istotnych informacji: Przede wszystkim zależy nam na zachowaniu Państwa prywatności oraz bezpieczeństwie Państwa danych osobowych, a także na zapewnieniu możliwości realizowania wszystkich przysługujących Państwu w związku z RODO praw.

Kto jest administratorem Państwa danych?

Administratorem Państwa danych jest P.U.T. Taxi Piotr Zimnowodzki, z siedzibą: ul. Cyrulików 75 lok. 32, 04-402 Warszawa, NIP 952 122 70 01, REGON 011979700, zwana dalej Administratorem.

Dlaczego chcemy przetwarzać Państwa dane?

Państwa dane przetwarzane są przez naszą firmę w celu świadczenia naszych usług oraz w wypadku wyrażenia stosownych zgód w celach marketingowych. Również w celu zapewnienia większego bezpieczeństwa usług, a tym samym wykrywania ewentualnych nadużyć. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich. 

Administrator nie poddaje danych osobowych Użytkowników Strony procesom profilowania oraz nie wykorzystuje ich do podejmowania zautomatyzowanych decyzji wobec Użytkowników Strony. Administrator nie udostępnia danych osobowych Użytkowników Strony innym podmiotom dla realizacji przez nie marketingu bezpośredniego. Cele przetwarzania przez Administratora danych osobowych Użytkowników Strony są związane z korzystaniem przez Użytkowników ze Strony oraz z procesem doskonalenia technicznego i rozwoju funkcjonalnego Strony.

Głównym celem przetwarzania przez Administratora danych osobowych Użytkowników Strony jest świadczenie na rzecz Użytkowników usług pośrednictwa przy zamawianiu przez Użytkownika usługi przejazdu taksówką świadczonej przez Taksówkarzy współpracujących z Administratorem oraz umożliwienie Taksówkarzom wykonanie zamówionej usługi przejazdu na rzecz Użytkownika Strony. Przetwarzanie przez Administratora danych osobowych Użytkownika Strony ma też na celu kontrolę trasy przejazdu, czasu przejazdu, kwoty należnej za przejazd, czasu oczekiwania na taksówkę. Wszystko to celem nadzoru i kontroli nad jakością usługi świadczonej na rzecz Użytkowników Strony.

Celem przetwarzania danych osobowych Użytkownika Strony jest też zapewnienie Użytkownikowi Strony możliwości oszacowania płatności za usługę zamówioną za pośrednictwem Strony, a za tym oceny prawidłowości naliczenia późniejszej opłaty za tę usługę.

Które z Państwa danych są przez nas przetwarzane?

 • imię i nazwisko
 • numer telefonu
 • adres rozpoczęcia usługi
 • adres zakończenia usługi
 • uwagi dotyczące specjalnych cech usługi : np. kombi/bus, klimatyzacja, przewóz zwierząt

ponadto mogą być przetwarzane przez Administratora poniżej wymienione dane, dodatkowo generowane w związku z realizacją usługi:

 • czas rozpoczęcia i zakończenia usługi
 • czas oczekiwania na rozpoczęcie usługi
 • rodzaj wybranej usługi np. przejazd, zakupy, przesyłka
 • czas trwania usługi
 • kwota za usługę
 • sposób zapłaty : gotówka, voucher, bon, karta płatnicza
 • dane adresowe, w tym adresy wprowadzone przez Użytkownika Strony lub mogące też zawierać informacje o adresie zamieszkania
 • adres poczty elektronicznej e-mail
 • trasę, na której była wykonywana usługa
 • adres IP i dane logowania
 • informacje o niezgodnym z prawem lub łamiącym normy współżycia społecznego zachowaniu Użytkownika Strony w trakcie wykonywania usługi, w celu zapobieżenia takim zdarzeniom w przyszłości.
 • Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

Dane przetwarzane są zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jakie są Państwa prawa w stosunku do ochrony danych?

Państwa dane będą przetwarzane do czasu odwołania wyrażonej przez Państwa zgody i w celu spełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa. Macie Państwo prawo dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację oraz wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dziękujemy za zaufanie.

Zespół Volfra Taxi

TELEFONY Z TERENU WARSZAWA I OKOLIC

TELEFONY Z DOWOLNEGO MIEJSCA W POLSCE

DODATKOWE NUMERY TELEFONÓW Z CAŁEJ POLSKI

app-store-button Pobierz-z-Google-play-system-android-na-androida