fbpx
Volfra Taxi

APLIKACJA MOBILNA

Zachęcamy do skorzystania z naszej aplikacji. Jest to to w 100% polskie i darmowe narzędzie do zamawiania taksówek. BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA | NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBSŁUGI | WYJĄTKOWO NISKA CENA | WIESZ ZA ILE POJEDZIESZ | CENA GWARANTOWANA | DOWOLNE FORMY PŁATNOŚCI – GOTÓWKA / KARTA BANKOWA PŁATNOŚĆ W TAKSÓWCE LUB KARTĄ PŁATNICZĄ W APLIKACJI

Aplikacja umożliwia przejazd Volfra Taxi z ceną gwarantowaną. Usługa działa przy płatności mobilnej ustawionej w aplikacji, płatności kartą i gotówkowej u kierowcy. Korzystając z tej usługi cenę poznasz już w momencie zamawiania kursu.

Aplikacja mobilna Volfra Taxi – przeznaczona jest dla klienta indywidualnego i instytucjonalnego. Obsługuje przejazdy ( vocherowe, bony, karty bezgotówkowe )

.

Aplikacja taxi pozwala na szybkie, wygodne i dyskretne zamówienie taksówki, jak i monitorowanie jej przyjazdu. Oszacuje koszt przejazdu i czas oczekiwania, a także powiadomi, gdy taksówka dotrze pod adres zamówienia. Pozwala Państwu również oceniać jakość obsługi kierowców naszej firmy. Oceny te pozwolą zwiększyć nam standard wykonywanych usług.

przez aplikację Android
przez aplikację iOS

TELEFONY Z TERENU WARSZAWA I OKOLIC

TELEFONY Z DOWOLNEGO MIEJSCA W POLSCE

DODATKOWE NUMERY TELEFONÓW Z CAŁEJ POLSKI

app-store-button Pobierz-z-Google-play-system-android-na-androida